Wyjątkowa propozycja dla Pań

PIĄTEK 6 MARCA 2020

18:00 - 22:00

Wyjątkowy dzień, wyjątkowa oferta

Tylko w ten jeden dzień, Spa jest całe dla Was Drogie Panie

Od godziny 18:00 do 22:00 Świat saun jest tylko dla kobiet

W programie:

Na początek – Damskie pogaduchy  na temat: „Fakty i mity na temat żywienia i fitnessu”, które poprowadzi dietetyk i instruktor fitness - Katarzyna Papoń

Rusz się ! - Zajęcia Aqua fitness – mocna dawka energii na basenie zajęcia poprowadzi Katarzyna Papoń

Czas dla urody – saunowanie i relaks

Specjalne rytuały w saunie suchej – rytuał orzeźwiający, rytuał kwiatowy

Na zakończenie:

Rytuał Hammam w saunie parowej.

Rytuał hammam to pielęgnacja dla ciała i ducha. Łączy w sobie tradycyjne zabiegi kosmetyczne z Bliskiego Wschodu i współcześnie znaną pielęgnację ciała.

Cała pielęgnacja składa się z 4 etapów

Etap I Nawilżanie

Przygotowanie i rozgrzanie ciała w saunie parowej. Ciepła para zwilża i zmiękcza skórę, a następnie otwiera pory, usuwając toksyny i przygotowując do dalszej pielęgnacji.

Etap II Oczyszczenie i złuszczenie

Polega na obmyciu ciała pianą uzyskaną z mydła Savon Noir z użyciem rękawicy peelingującej.  To czarne, naturalne mydło potasowe, wytworzone z oleju i zmiażdżonych czarnych oliwek.  Po nałożeniu na lekko wilgotną skórę zmienia się w kremową, brunatną pianę. Mydło ma właściwości nawilżające i lekko złuszczające, po nałożeniu na skórę i delikatnym masażu usuwa martwe komórki i pobudza krążenie.

Etap III Oczyszczanie glinką

Ten etap dostarcza oczyszczonej skórze cennych substancji odżywczych. Glinka Ghassoul po zmieszaniu z wodą tworzy błotnistą piankę o znakomitych właściwościach myjących i odtłuszczających. Pianka pochłania zanieczyszczenia i od wieków używana była przez marokańskie kobiety do mycia skóry oraz włosów. Ma również działanie nawilżające, poprawia elastyczność i jędrność skóry.

 

Etap IV Odżywienie ciała

To ostatnia część zabiegu: polega na wmasowaniu w całe ciało wonnego oleju o działaniu relaksującym i pielęgnującym. Do tego może być zastosowany każdy naturalny olej, jednak my  proponujemy olej ze słodkich migdałów o silnym działaniu nawilżającym i regenerującym. Olej należy pozostawić, by dobrze wchłonął się w skórę. Dopiero wtedy można się ubrać.

Do rytuału Hammam zapewniamy wszystkie niezbędne kosmetyki i akcesoria.

 

Plotki, ploteczki i zwierzenia – czas dla Was w grocie solnej, albo w każdym innym miejscu przy kieliszku wina lub czegoś co tam lubicie

 

Bilety w przedsprzedaży 70zł za osobę do 1 marca 2020

Cena regularna 80zł za 1 osobę od 2 marca 2020

Posiadacze kart sportowych tj. Multisport, Fit Profit i OK System mogą nabyć bilety w cenie 53zł do 1 marca i 63zł od 2 marca 2020.

 

 

Ilość miejsc ograniczona, zarezerwuj już dziś!