Strefa fitness

Ciągły stres, natłok obowiązków i nieustająca potrzeba dostarczenia mózgowi odpowiedniej porcji endorfin? Masz już wystarczającą motywację do ćwiczeń na siłowni? Szukasz bogatej oferty zajęć fitness? Strefa Fitness Parku Wodnego Trzy Fale to najlepsze rozwiązanie – zarówno dla aktywnych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Już dziś zapisz się na trening areobowy, jogę lub zajęcia wzmacniające mięśnie brzucha czy pilates. Z nami nie wpadniesz w monotonię nudnych powtórzeń serii. Ćwicz pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów fitness. Dzięki naszej ofercie umów członkowskich, możesz korzystać z najszerszej oferty zajęć fitness, siłowni w Parku Wodnym Trzy Fale.

Strefa fitness jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli szukasz miejsca, które łączy aktywność fizyczną w siłowni i sali gimnastycznej z bogatą ofertą relaksu Stref SPA, Rekreacji i oraz aktywności w wodzie w strefie Sportu Parku Wodnego Trzy Fale! Jeśli tylko masz motywację, aby ćwiczyć – Twój sukces jest gwarantowany. Nie czekaj! Ćwicz z nami i poczuj satysfakcję ze smukłej, sportowej sylwetki, poprawy kondycji i uśmiechu, który nie będzie Ci schodził z twarzy!

Siłownia

Siłownia to największa sala do treningów Parku Wodnego Trzy Fale. To dokładnie 214 m2 klimatyzowanej powierzchni wyposażonej w najnowocześniejsze urządzenia. Znajdziesz tu część do treningu cardio wyposażoną w bieżnie, rowery, steppery i orbitreki. Używając cardiotestera (wszystkie urządzenia cardio wyposażone są w cardiotestery) w sposób precyzyjny można za pomocą testów określić stopień wydolności, wyznaczyć tętno treningu wytrzymałościowego oraz tempo spalania tkanki tłuszczowej.

Byś mógł kształtować sylwetkę mamy dla Ciebie urządzenia harmonijnie kształtujące wszystkie grupy mięśniowe, decydujące o zgrabnej, sportowej sylwetce. Poszczególne urządzenia przy określonym obciążeniu i liczbie powtórzeń szybko i w prosty sposób pomogą osiągnąć zamierzony efekt. Maszyny poprzez odpowiednie ustawienie izolują konkretne partie mięśniowe, co pozwala je w sposób precyzyjny kształtować.

Sala Fitness

Sala Fitness choć może na pierwszy rzut oka niepozorna i tajemniczo zakręcona to jednak gwarantujemy, że pozwoli Ci zostawić na podłodze litry wylanego potu! To tu zadbasz z nami o zdrowy kręgosłup, spalisz niepotrzebne kalorie i wciągniesz się w zdrowy nałóg gimnastyki. Feat Burn, czy Feat Killer brzmi znajomo? A może dynamiczna roztańczona Zumba? Nasi instruktorzy nie pozwolą Ci się nudzić. Jeśli akurat potrzebujesz dawki koncentracji na własnym wnętrzu i chcesz wsłuchać się w głos swojego ciała być może joga lub pilates zapewnią Tobie relaks i endorfinowy zastrzyk radości. Pamiętaj w zdrowym ciele – zdrowy duch, więc z naszych zajęć będą mogli korzystać wszyscy bez względu na wiek. Dodatkowo nasze zajęcia oprowadzimy tak by dopasować intensywność treningów do Twoich potrzeb…

Sala Indor Cycling

Skoro dotarłeś do tego miejsca to znaczy, że jesteś wyjątkowo nakręcony na naszą ofertę Fit & Gym… Szybka jazda to Twój niewątpliwy znak rozpoznawczy? Muzyka w tle i kręcimy, kręcimy, kręcimy doskonałą imprezę… Humor? Ba to przecież podstawa wszelkiej pozytywnej energii którą otrzymujemy i oddajemy. Gwarantujemy, że nie ruszając się z miejsca podczas jednego treningu przejedziesz nawet 25 kilometrów! Jedne zajęcia z indoor cyclingu trwają średnio od 30 do nawet 80 minut. Podczas treningu pedałujemy rytmicznie do odpowiedniej muzyki, która utrzymuje intensywność wysiłku na odpowiednim poziomie. Twój trening i praca Twojego ciała opiera się na różnych pozycjach i rytmie ćwiczeń. Po fazach przyspieszenia (sprintu), podczas których przyspiesza nam tętno, następują fazy aktywnej regeneracji. Tor jazdy ma na celu odtworzenie realnej jazdy na rowerze, dlatego zawiera podjazdy pod górkę, zjazdy oraz jazdę po płaskim terenie. Indoor cycling, będąc zarówno prostą, jak i wydajną dyscypliną sportową, wymaga zaledwie jednego niezbędnego narzędzia: oporu - pokrętła, które sprawi, że pedałowanie będzie łatwiejsze lub trudniejsze. Ustawia się je indywidualnie, co pozwala każdemu dopasowywać intensywność jazdy do własnego poziomu. Brzmi świetnie więc, 3, 2, 1… Start!

Indor Cycling poprawi Twoje krążenie krwi i wzmocni układ krążenie…. Stopniowo poczujesz jak rośnie wydolność Twojego organizmu… Na początek warto zastosować miesięczny trening cardio… Od pierwszych zajęć zaczniesz spalać kalorie i bilansować gospodarkę wodno-elektrolitową ciała. Pokonując dystans kilkunastu kilometrów w czasie jednych zajęć stracisz nawet 700 kalorii. Rzeźbisz sylwetę korzystając ze wsparcia jakie daje grupa jadąca z trenerem wprost po zdrowy relaks…