O nas

Aqupark Trzy Fale to wyjątkowe miejsce, jedyne takie na Pomorzu, które łączy wiele atrakcji i stref pod jednym adresem. To nie tylko basen. To także rozbudowana strefa relaksu, miejsce wytężonej pracy nad swoją sylwetką oraz strefa rehabilitacji, w której można podleczyć zdrowie.

 

Trzy Fale to przede wszystkim pięć podstawowych stref:

  • BASEN SPORTOWY I BASENY REKREACYJNE, LETNIA STREFA ZEWNĘTRZNA Z DMUCHAŃCAMI
  • ŚWIAT SAUN

  • SPA

  • KLINIKA ZDROWIA

  • FITNESS I SIŁOWNIA

To także Blue Bistro, w którym codziennie można zjeść pyszne paniny, makarony, kanapki, ciasta i desery. Zapraszamy także do baru w strefy basenowej gdzie nie brakuje pysznych zapiekanek, burgerów czy lodów.

Trzy Fale to także Akademia Zabawy – jedna z największych w Słupsku sali zabaw, w której dzieci mogą wyszaleć się do woli. Właśnie tu można bez przeszkód zorganizować dzieciom urodziny czy wziąć udział w imprezie tematycznej.

 

W naszym obiekcie działa także Karo Yoga. Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania i w różnych odmianach jogi. Dzięki temu każda osoba jest w stanie dopasować styl jogi do swoich upodobań i możliwości.

 

W obiekcie można także skorzystać z usług wykwalifikowanej podolożki Aleksandry Marcinkowskiej, która zajmuje się wszelkimi problemami stóp i paznokci.

W Trzech Falach znajduje się także salon fryzjerski Asymetria. Wioleta Krywuć wykonuje wszelkie usługi i zabiegi, które sprawiają, ze włosy są piękne i zadbane.

Zapraszamy do skorzystania z usług Katarzyny Papoń – dietetyczki. Wszystkie opracowane  przez Panią Kasię programy są dopasowane indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjentów.

 

 

 Zapraszamy do najnowocześniejszego i najmodniejszego miejsca w regionie!

© COPYRIGHT ©2022, All rights reserved. site by jetdesign.pl